Olet täällä

Ryhmät ja jaostot

Aikuis- ja luottisryhmä

Laura Nordgren
nordgren.laura@gmail.com

Alueryhmä

Teppo Laine
teppo.laine@partio.fi

Erätaitojaosto

Maija Virta
maijuli93@hotmail.com

Valtteri Virta
virta.valtteri@gmail.com

Huoltojaosto

Tiina Tähtikari
tiina.tahtikari@turku.fi

Kisajaosto

Suvi Kajanen
suvi.kajanen@partio.fi

Koulutusryhmä

Suvi Teeri
suvi.teeri@partio.fi

KV- ja aatejaosto

Meri Malmari
meri@malmari.fi

Lippukuntajaosto

Elina Lähteenmäki
elina.lahteenmaki@partio.fi

Markkinointijaosto

Petra Yrjölä
petra.yrjola@partio.fi

Meripartiojaosto

Oskari Alho
oskari.alho@partio.fi

IT-jaosto

Ilari Lahtinen
ilari.lahtinen@partio.fi

Kasvatusryhmä (aiemmin: Ohjelmaryhmä)

Hilkka Näse
hilkka.nase@partio.fi

Projektit

Sanna Ahtiainen
sanna.ahtiainen@partio.fi

Samoajajaosto

Valtteri Lampi
vawila@utu.fi

Seikkailijajaosto

Veera Nikula
veera.nikula@partio.fi

Sisujaosto

Leena Aula
leena.aula@gmail.com

Sudenpentujaosto

Ida Ainasoja
ida.ainasoja@partio.fi

Talousryhmä

Ville Sahlström
ville.sahlstrom@partio.fi

Tarpojajaosto

Minni Koivisto
minni.koivisto@partio.fi

Toimitusjaosto

Maria Ojanen
maria.ojanen@partio.fi

Turvallisuusjaosto

Antti Kuparinen
antti.kuparinen@outlook.com

Vaeltajajaosto

Niina Etelätalo-Niemi
niina@etelatalo.fi

Valmentajajaosto

Kris Loimaala 
unikob@gmail.com

Viestintä- ja markkinointiryhmä

Noora Kankare
noora.kankare@partio.fi