Olet täällä

Partiokaupat

Scandinavian Outdoor

Scandinavian Outdoor on ulkoilmaelämän asiantuntijoiden, suomalaisten partiolaisten omistama yritys. Löydät valikoimastamme parhaimmat brändit ulkoiluun ja vapaa-aikaan. Ketjuumme kuuluu seitsemän kivijalkaliikettä sekä Suomen laajin Outdoor-alan verkkokauppa www.scandinavianoutdoor.fi. Yrityksemme jatkaa Partiovarusteen perinnettä. Matkamme alkoi yli neljäkymmentä vuotta sitten partiomerkkien myynnistä ja tänään tiimimme palvelee teitä kattavasti outdoor-vaatteiden ja -varusteiden parissa, niitä partiotuotteita unohtamatta!

Turku Hansa

Yliopistokatu 22, 20101 Turku
Puh. 010 3970 510
turku@scandinavianoutdoor.com

 

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
Puh. 010 3970 560
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com 

 

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
Puh. 010 3970 520
salo@scandinavianoutdoor.com 

 

Tampere Stockmann

Hämeenkatu 4
33101 Tampere, PL 291
Puh. 010 3970 430
tampere@scandinavianoutdoor.com

 

Pori

Puuvillan kauppakeskus
Puh. 010 3970 540
pori@scandinavianoutdoor.com

 

Helsinki Forum

Forum Kukontori
Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
Puh 010 3970410
forum@scandinavianoutdoor.com

 

Vantaa Tammisto

Kauppakeskus Tammiston Tähti
Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
Puh 010 397 0420
tammisto@scandinavianoutdoor.com

 

Haglöfs - Outlet

Kauppakeskus Tammiston Tähti
Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
Puh 010 397 0420
tammisto@scandinavianoutdoor.com

 

Verkkokauppa

ScandinavianOutdoor.fi
Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku
Puh. 010 3970 490
myynti@scandinavianoutdoor.fi